Студопедия
rus | ua | other

Home Random lecture






Повторение изученного материала.


Date: 2014-03-08; view: 410.


Задача на розвиток уваги

Математика

Повторення правил телефонного етикету

— Якою має бути розмова? (Короткою, ввічливою)

— Пам’ятайте:

• на початку розмови назвіть себе;

• коли телефонуєш, не можна запитувати, хто говорить;

• говорити слід коротко і ясно;

• телефонувати потрібно у зручний для співрозмовника час.

Фізкультхвилинка

Хто ж там,

хто вже так стомився

І наліво нахилився?

Треба дружно всім нам встати.

Фізхвилинку розпочати.

Руки вгору, руки вниз

На сусідів подивись.

І зроби чотири кроки.

Вище руки підніміть

І спокійно опустіть.

6 Слухання діалогів

— Прослухайте діалог. Охарактеризуйте його з точки зору правильності ведення розмови.

Діалог 1

— Алло. Хто це?

— А хто вам потрібен?

— Оленко, це ти?

— Вона спить, уже десята година ночі.

— А з ким я говорю?

— Це її мама. А ви хто?

Діалог 2

— Добрий день! Це говорить Марічка. А Катруся вдома?

— Так, вона зараз підійде. Як твоє здоров’я, ти ж хворіла?

— Дякую. Вже все добре, я ходжу до школи.

— А ось і Катруся. Всього доброго!

— До побачення.

7 Ігрові сценки. Робота в групах

— Назвіть номери телефонів, які повинен знати кожен.

VI. Підсумок уроку

— Яку нову букву ви навчилися сьогодні писати?

— В яких словах зустрічається ця буква?

Тема. Задачі на знаходження суми, на різницеве порівняння чисел. Ознайомлення з об’ємними геометричними фігурами — кубом, кулею

Мета: продовжувати роботу над формуванням навичок розв’язання простих задач вивчених типів, удосконалювати навички усної лічби, закріплювати знання складу чисел другого десятка; розвивати логічне мислення, пам'ять, уяву; виховувати спостережливість, прагнення до здобуття нових знань.

Обладнання: предметні малюнки, таблиці задач, набори цифр 1–20, картки для усної лічби.

Хід уроку

I. Актуалізація знань учнів.

1. Усна лічба за картками (приклади виду 10 – 4, 12 – 1, 13 + 1)

 

2. Гра «Вгадай число»

Учитель називає склад чисел у межах першого й другого десятків,

а учні показують відповідне число.

1 і 5, 3 і 2, 10 і 4, 10 і 10, 9 і 1, 10 і 2, 10 і 7, 5 і 5, 4 і 6, 7 і 2, 8 і 1.

3. Індивідуальна робота за картками

4. Усна лічба ланцюжком

10 – 2 – 4 + 3 + 1 – 7 + 2 =

10 – 0 – 9 + 6 – 5 + 4 + 3 =

10 – 7 + 5 – 2 – 4 + 8 – 10 =

5. Вставити у віконечко потрібне число.

10 + = 16

10 + = 17

10 + = 19

10 + = 11

13 – = 3

14 – = 10

6. Фізкультхвилинка

 

II. Вивчення нового матеріалу

1. Ознайомлення з кубом і кулею

2. Розв’язання задачі за підручником (С. 88, № 2)

Таблиці

 

Було — 10 зошитів.

Списав — 6 зошитів.

Залишилося — ? з.

 

У Петра — 10 ручок.

У Сашка — ?, на 3 ручки більше

 

3. Скласти й розв’язати задачу за малюнком.

Порахувати предмети округлої форми.

 

III. Підсумок уроку

Російська мова

Тема. Слова, близкие по значению.

Цели: дать учащимся представление о слове как языковой единице, о номинативной функции слова, учить различать и подбирать слова, близкие по значению; развивать использовать их в речи, развивать представление, мышление; расширять словарный запас учащихся; воспитывать любовь к родному слову.

Оборудование: Попугай Кеша, ребусы, рисунки, мяч, карточки для игры, учебник, тетради.

 

 

ХОД УРОКА

1. Организационный момент.( Слайд 1).

Доброе утро, дорогие ребята! Посмотрите, какое сегодня чудесное, ясное утро. Давайте улыбнемся друг другу, пошлем добрые мысли и улыбки своим одноклассникам, родным и близким. Повернитесь к нашим гостям и поприветствуйте их. Начнем наш урок.

Прозвенел и стих звонок

Начинается урок.

Вы за парты тихо сели,

На меня все посмотрели.

Чтоб урок прошел не зря

Сели ровно, детвора.

Время даром не теряем

И работать начинаем.

А помогать нам на уроке будет самый смышленый, самый умный попугай на свете, попугай Кеша.

 

- Кеша нашел рассыпавшиеся буквы, что мы с ними можем сделать?

(Составление слова- СЛОВО) . Что напоминает нам это слово? (Тема, над которой мы работаем).

 


<== previous lecture | next lecture ==>
Поверхностные комплексы шахт | Правильна посадка водія в автомобілі, регулювання сидіння, ременів безпеки, дзеркал заднього виду.
lektsiopedia.org - 2013 год. | Page generation: 0.101 s.