Студопедия
rus | ua | other

Home Random lecture






Історія.


Date: 2014-03-19; view: 420.


Широко поширений обман – вважати пиво неалкогольним напоєм, що не приносить ніякої шкоди здоров’ю. Але слабоалкогольне не означає безалкогольний. Часте вживання пива викликає звикання, як і будь-який алкогольний напій. Недарма останнім часом медики заговорили про таке поширене явище, як «пивний алкоголізм». Відповідь: НІ.

7) Алкоголь знижує тиск.

Алкогольні напої в невеликих дозах послаблюють тонус судинної стінки, тому багато гіпертоніків впевнені в тому, що алкоголь знижує артеріальний тиск. Але з прийомом алкоголю збільшується частота серцебиття, а від об’єму крові, що виштовхується в кров’яне русло, напряму залежить артеріальний тиск. Зі збільшенням об’єму крові підвищується тиск, тому несправедливо вважати алкоголь засобом від гіпертонії. Відповідь: НІ!!! Навпаки!

8) Алкоголь підсилює апетит.

Багато хто любить пити під час їжі для «апетиту», але мало хто знає, що лише міцні спиртні напої в малих дозах (20-25 г) викликають легке відчуття голоду, активуючи центр ситості. При цьому апетит прокидається не миттєво, а лише через 15-20 хвилин після приймання алкоголю. Але при дії алкоголю на голодний шлунок відбувається подразнення слизистої, підсилюється вироблення соляної кислоти, розвивається гастрит, язва, панкреатит.

Учні можуть задати також питання з такого приводу:

Алкоголь знімає стресс.

Знімати стресс чи втому за допомогою алкоголю ввійшло в багатьох в звичку. Але зняти втому і розслабитися допомагають лише малі дози. Звичайно вираз «зняти стрес» є синонімом слову «напитися», і ,в результаті, вихід з похмілля виявляється важче самого стреса.

Якісний алкоголь безпечний.

Зловживання навіть якісним алкоголем негативно проявляється на здоров’ї. Продукт розпаду етилового спирту (обов’язковий компонент алкогольних напоїв) - уксусний альдегід, тому всі спиртні напої токсично діють на організм.

Отже, на які пункти ми отримали відповідь так? Ні на один! Нічого з перерахованого не є правдою!

Наукою доведено, що, потрапляючи в організм людини, алкоголь діє як протоплазматична отрута, що руйнує тканини й органи людини. Нешкідливих доз алкоголю не існує!
Медична громадськість ще на початку століття рішуче виступала проти нього як лікувального засобу. На нараді російських лікарів в 1915 році була прийнята спеціальна постанова, де, зокрема , говорилося:
- немає жодного органу в людськім тілі, який би не зазнав руйнівній дії алкоголю;
- алкоголь не володіє жодною дією, яка не могла б бути досягнута іншими лікувальними засобами, що діють краще, корисніше, безпечніше й надійніше;
- немає такого хворобливого стану, при якім варто було б призначити алкоголь на який-небудь тривалий час.
Необхідність виключення алкоголю зі списку лікарських засобів є висновком з безлічі наукових спостережень і точних лабораторних досліджень.
Не тільки етиловий спирт, але й вина у колишньому СРСР були виключені з державної фармакології як безумовні отрути. Адже мізерна кількість деяких, у принципі корисних, речовин у вині змішана з алкоголем - наркотичною отрутою, приносять шкоду навіть при малих дозах.

Население (России) должно быть сокращено наполовину... Никаких прививок, никакой гигиены, только водка и табак.

Адольф Гитлер

Історія. Люба.(зачитую з листа)

Я все чаще стала замечать, что жизнь моя катится под откос; я достигаю какого-то личного (только моего) краха. Жизненные идеалы, духовные ценности, мечты: все осталось где-то там позади, а в реальности: водка, потеря работы, которую я ценила, потеря друзей, которыми дорожила, дом - свинарник, снова водка, отходняки, нежелание жить, депрессии. Чернуха. Кто прошел этот ад - тот поймет меня. Впереди светило "ничто". После потери работы в течении 3-х месяцев помню лишь месиво из грязных, убогих "хат", пьянок, драк, душевной по-хмельной боли, тупых надежд выкарабкаться из всего этого.

Выздоровление - это труд, мой труд - и я в ответе за свое выздоровление. Бог дал мне трезвость - и я ее ценю. Скажу лишь, что все свои "плюсики" - хорошие перемены в себе и вокруг себя периодически выписываю на бумагу. Это помогает мне увидеть, проследить этапы моего выздоровления - где я нахожусь.

Да что там говорить - просто я наконец-то начала жить. Хочу ли я променять все то, что уже имею, на пьяный, слюнявый, сопливый кайф? Нет, не хочу. И поэтому каждое утро заручаюсь поддержкой Сверху: "Боже, дай мне сегодня трезвый день..."

 

9.Висновки (можна не все, а вибірково)

Після такої інформації ви можете сказати: як же без цього! Так себе обмежувати?! Як компанія, свята, відпочити, … але на початку було завдання: написати те, що допоможе досягати цих речей. І ніхто з вас не написав алкоголь. Ви писали правильні речі!

Суть не в тому, щоб ви навчилися вживати алкоголь в міру, щоб не спитись, а в тому, щоб розуміли: якщо ти хочеш класно святкувати, проводити час з друзями, радіти, бути щасливим, здоровим, це реально!!! Але алкоголь для цього не потрібен! Якщо люди п’ють за щастя, це зовсім не означає, що чим більше вип’єш, тим щасливішим станеш; за здоров’я – більш здоровим…

Здається, що тверезий спосіб життя - велике обмеження і далеко не всі так живуть. Але разом з тим, це дасть вам більше, ніж забере.

Ти маєш право вибирати! Не дозволяй нікому робити за тебе вибір!! Твоє життя в твоїх руках. Можна розповісти притчу:

Усе у твоїх руках
Багато років тому в одному місті жила дуже мудра людина. До нього часто приходили люди за порадою. Кожному з них він умудрявся дати дуже гарну й правильну порада. Слава про його мудрість рознеслася всюди.
Одного разу його слова дійшли до ще однієї чоловіка, який теж була мудрим і відомим в окрузі. Ця людина теж допомагала іншим людям. Йому подобалося те, що його вважають самим мудрим і прислухаються до його порад. І коли він довідався, що є ще один мудрець, то став злитися на нього за те, що втрачає свою популярність. І він став думати, як довести іншим людям, що насправді більш мудрим є він.
Довго він думав і вирішив: "Я візьму метелика, сховаю його між долонь, підійду на очах в усіх до мудреця й запитаю його: "Скажи, що в мене в руках?". Він, звичайно ж, великий мудрець, тому він здогадається й скаже: "У тебе в руках метелик". Тоді я його запитаю: "А який це метелик, живий або мертвий?" І якщо він скаже, що метелик живий, тоді я легенько надавлю його своїми долонями так, що коли я їх розкрию, то всі побачать, що він мертвий. А якщо він скаже, що метелик мертвий, тоді я відпущу його, і він полетить. І тоді всі побачать, що він виявився не правий". Так він і зробив. Взяв метелика, підійшов до мудреця й запитав його:

- Скажи, що в мене в руках? Мудрець подивився й сказав: - У тебе в руках метелик. Тоді він запитав мудреця: - Скажи, живий він чи мертвий? Мудрець подивився йому в очі й сказав:
- Усе у твоїх руках.

 

Власний приклад! ОБОВЯЗКОВО!!!

Запишіть в Р.Л. там, де вільне місце:

Інформація → мислення→рішення→ звичка →характер→ доля

Інформацію ви постійно будете отримувати, і думати про це будете, а далі залежить від вас: яке рішення ви приймете. Приймайте правильні рішення, що добре будуть впливати на ваше життя!

 

Побажання!!!

 

Запрошення на «Contact party». Брошури.

Запрошення поспілкуватися особисто.


<== previous lecture | next lecture ==>
Личная и социально-экономическая необходимость социальной психофизической подготовки человека к труду. | В одній мудрій книзі написана одна дуже влучна фраза «Смерть та життя у владі язика». Твої слова – це смерть, або життя!!!
lektsiopedia.org - 2013 год. | Page generation: 0.078 s.