Студопедия
rus | ua | other

Home Random lecture






Конструкція і принцип дії підйомних механізмів


Date: 2015-10-07; view: 331.


Завантаження , обробка і вивантаження пляшок

Пляшки необхідно транспортувати рівномірно , з мінімумом шуму і надійно. Те ж відноситься і до шляху пляшок до закупорювання і отводящему пластинчастому конвеєру.

Завдяки завантажувальному шнеку на вході надходять пляшки шикуються на такій відстані одна від, що забезпечується надійна і точна передача їх на синхронно обертову завантажувальну зірочку.

Оскільки пляшки під дією виникаючої відцентрової сили прагнуть переміститися назовні , то для їх утримування застосовуються пластмасові направляючі (планки огородження), які забезпечують безшумне пересування. Знос , про який говорилося раніше , виявляється тільки при взаємодії кілець тертя пляшок , а не в процесі роз'єднання пляшок.

Вивантаження скляних пляшок певною мірою також являє собою певну проблему. Пляшки для закупорювання надходять від проміжної зірочки на синхронно обертову ЗАКУПОРЮВАЛЬНА зірочку. Якщо всі передачі точно узгоджені, створюються всі передумови для дбайливого введення і виведення скляних пляшок.

Центровані під наливними клапанами пляшки повинні бути швидко і надійно підняті і герметично притиснуті до того чи іншого наливній клапану . Після процесу наливу ще відкриті пляшки повинні бути без ривків опущені так , щоб не міг вивітритися СО2. Підйомні елементи працюють , грунтуючись на пневмомеханического принципі :

• пляшки піднімаються за допомогою стиснутого повітря;

• після наповнення опускаються під дією копіра.

У більшості підйомних механізмів гранично короткий підйомне рух забезпечує швидке позиціонування пляшки під наливним клапаном. Після притиснення підйомного органу до наливній клапану починається процес наповнення (рис. 5.23) (див. також розділ «Конструкція і принцип дії наповнювальних пристроїв »).

Після закінчення процесу наповнення пляшки за допомогою копіра опускаються в секторі виходу ; направляючий ролик підйомного механізму спочатку швидко , а потім все повільніше опускається , при цьому видавлюючи назад в трубопровід притискує стиснене повітря так , щоб звести до мінімуму витрату стисненого повітря.


Рис. 5.23. Деталі підйомного механізму (а) в піднятому стані; (b) в опущеному

стані:

1 - верхнє кріплення; 2 - нижнє кріплення; 3 - бічна напрямна; 4 - трубопровід для підведення стисненого повітря; 5 - нерухомий корпус плунжера; 6 - підйомний столик; 7 - плунжер з зворотно-поступальним рухом; 8 - ролик, який рухається разом з підйомним столиком; 9 - вхід і вихід стисненого повітря; 10 - стиснене повітря для підйому пляшки

 


<== previous lecture | next lecture ==>
Основні вузли разливочно - укупорочного блоку | Конструкція і принцип дії наповнювальних пристроїв
lektsiopedia.org - 2013 год. | Page generation: 2.16 s.