Студопедия
rus | ua | other

Home Random lecture






Фаза 5 : Наповнення


Date: 2015-10-07; view: 398.


Фаза 4 : Створення противодавления

Фаза 3 : Друге вакуумирование

Фаза 2 : Додаткова СОГ - промивка

Фаза 1 : Перше вакуумирование

Пляшка притискається центрирующим дзвіночком ( 5 ) впритул ( герметично ) до наповнювального пристрою, і за допомогою нерухомого упору ( 10 ) відкривається вакуумний клапан ( 9 ) , 90 %-ве вакуумирование відбувається дуже швидко. Зчинений центрирующим дзвіночком вакуумний запобіжний клапан ( 22 ) перешкоджає перериванню вакууму , якщо пляшка не була своєчасно піднята .

 

За допомогою роликового підйомника ( 14 ) на короткий час відкривається газовий клапан ( 15 ) , і СО2 з кільцевого резервуара ( 3 ) надходить в пляшку і промиває її . Цей процес дуже нетривалий і закінчується поверненням підйомника у вихідне положення. Тиск у пляшці підвищується приблизно до рівня атмосферного .

Повторюється процес фази 1 і заново створюється приблизно 90 %-ний вакуум. При такому вакуумі ще залишився в пляшці повітря буде видалений за допомогою СО2 і таким чином вміст повітря в пляшці зменшиться ще приблизно на 1 %.

 

Повторюється процес фази 2 , але він займає більш тривалий час . Вхідний потік СО2 після подвійного вакуумування встановлює в пляшці дуже високу концентрацію СО2 ; одночасно в пляшці встановлюється тиск таке ж, як в кільцевому резервуарі.

 

Після вирівнювання тиску між пляшкою і кільцевим резервуаром розливного автомата зовнішня пружина ( 20 ) відкриває ущільнення клапана ( 17 ) . Пиво може текти тільки вниз і воно за допомогою відвідного конуса ( 7 ) спрямовується проти стінок пляшки , за якими воно стікає тонким потоком. СО2 відводиться через трубу повернення ( 6 ) назад у резервуар.


<== previous lecture | next lecture ==>
Клапанів без наливних трубок | Фаза 7 : Стадія коригування
lektsiopedia.org - 2013 год. | Page generation: 4.67 s.